Biz Kimiz?

Erhan Gazi: Şirket kurucusu ve yöneticisi. Birimler arası koordinasyonu sağlamak, ürün tedariklerini ve üretim sürecini takip etmek, ithalat operasyonlarını yönetmek, firmanın tanıtım faaliyetlerini yürütmek temel görevleri arasındadır. Hobisi masa tenisi oynamaktır.


Şulenur Erşahbaz: Muhasebe Müdürü. Cari hesaplar, ödemeler, faturalar, kargolar, şirketin resmi işleri, personel takip gibi muhasebe alanına özgü işlerin yürütülmesi ve yönetilmesinden sorumludur. Hobisi aç karnına kahve içmektir. 


Yusuf Soner Gazi: Satış ve Pazarlama Müdürü. Anlık kurumsal satış ve toptan satıştan sorumludur. Firmamızın toptan satış yaptığı kurumsal firmalar, ajans, matbaacı, promosyoncu ve diğer reklamcılarla olan ticari ve dostani ilişkilerin yönetimi ve takibinden sorumludur. Hobisi saz çalmaktır. 


Hakan Balaban: İstanbul Şube Satış ve Pazarlama Müdürü. Kurumsal satış ve toptan satış sorumlusudur. İstanbul'da ikamet ederek firmamızın İstanbul'da satış yaptığı firmalar ile olan ticari ilişkilerin yönetiminden sorumludur. Hobisi karikatür çizmektir.


Burak Dizdar: Dijital Pazarlama Sorumlusu; firmamızın internet reklamlarından, website ve sosyal medya içeriklerinden sorumludur. Ayrıca N11, Sahibinden gibi e-ticaret platformlarındaki mağazalarımızın kontrolünü yapmaktadır. Hobisi, bisiklet sürmek ve doğada zaman geçirmektir.


Gökhan Yıldız: Üretim Müdürü. Gelen siparişlerin lazer ve uv dijital baskılarından sorumludur. Makinaların bakımını yapar. Ürünlerin baskı kalıplarını hazırlar.Üretim departmanının yönetiminden sorumludur


Merve Tis: Grafiker, gelen siparişlerin baskıya hazırlanmasından ve firmamızın grafik tasarım işlerinden sorumludur.


Nurettin Gazi: Ahşap Üretim Genel Müdürü. 40 yıllık marangozluk tecrübesini yürüyüşüyle bile bize hissettirir. 


Mehmet Erbay: Ahşap Üretim Müdürü. Ahşap powerbank üretimini yapar. Ağaçları işler. Makinaların seri çalışmasından ve bakımından sorumludur.


Samet Erbay: Ahşap Üretim Müdür Yardımcısı. Ahşap powerbank üretiminde hızlı montaj yapar. Elektronik uzmanıdır. 


Yusuf Erbay: Ahşap Powerbank ürünlerin boyasından, son kontrolünden ve paketlenmesinden sorumludur. 

Ziya ve Küçük Samet Brothers: Zımpara ustası çıraklarımızdır.