Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat dairesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler(cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali için tıklayınız...

Biz Kimiz?

Erhan Gazi: Şirket kurucusu ve yöneticisi. Birimler arası koordinasyonu sağlamak, ürün tedariklerini ve üretim sürecini takip etmek, ithalat operasyonlarını yönetmek, firmanın tanıtım faaliyetlerini yürütmek temel görevleri arasındadır. Hobisi masa tenisi oynamaktır.


Şulenur Erşahbaz: Muhasebe Müdürü ve Ajans Müşteri Temsilcisi. Cari hesaplar, ödemeler, faturalar, kargolar, şirketin resmi işleri, personel takip gibi muhasebe alanına özgü işlerin yürütülmesi ve yönetilmesinden sorumludur. Promosyoncu ve ajansların siparişlerini takip eder. Hobisi aç karnına kahve içmektir. 


Yusuf Soner Gazi: Satış ve Pazarlama Müdürü. Stratejik pazarlama ile kurumsal satış ve toptan satıştan sorumludur. Kurumsal ve ajans müşteri temsilcilerini yönetir. Hobisi saz çalmaktır. 


Çağatay Yeşilyaprak: Kurumsal Satış Müşteri Temsilcisi. Kurumsal firmalar, kobiler, belediyeler, müdürlükler, sendikalar, ve derneklerin satışlarını tasarımdan ürün teslimine kadar olan takibinden sorumludur. Hobisi satmak, sadece satmak. 


Hakan Balaban: İstanbul Şube Satış ve Pazarlama Müdürü. Kurumsal satış ve toptan satış sorumlusudur. İstanbul'da ikamet ederek firmamızın İstanbul'da satış yaptığı firmalar ile olan ticari ilişkilerin yönetiminden sorumludur. Hobisi karikatür çizmektir.


Burak Dizdar: Dijital Pazarlama Sorumlusu; firmamızın internet reklamlarından, website ve sosyal medya içeriklerinden sorumludur. Ayrıca N11, Sahibinden gibi e-ticaret platformlarındaki mağazalarımızın kontrolünü yapmaktadır. Hobisi, bisiklet sürmek ve doğada zaman geçirmektir.


Gökhan Yıldız: Üretim Müdürü. Gelen siparişlerin lazer ve uv dijital baskılarından sorumludur. Makinaların bakımını yapar. Ürünlerin baskı kalıplarını hazırlar.Üretim departmanının yönetiminden sorumludur. Hobisi gördüğü her yere Türk bayrağı basmaktır. 


İbrahim Polat: Üretim Müdürü. Gelen siparişlerin lazer ve uv dijital baskılarından sorumludur. Makinaların bakımını yapar. Ürünlerin baskı kalıplarını hazırlar.Üretim departmanının yönetiminden sorumludur. Hobisi gülmektir, kendisi ıcıklıdır.


Merve Tis: Grafiker, gelen siparişlerin baskıya hazırlanmasından ve firmamızın grafik tasarım işlerinden sorumludur. Hobisi konuşmaktır.


Nurettin Gazi: Ahşap Üretim Genel Müdürü. 40 yıllık marangozluk tecrübesini yürüyüşüyle bile bize hissettirir. 


Mehmet Erbay: Ahşap Üretim Müdürü. Ahşap powerbank üretimini yapar. Ağaçları işler. Makinaların seri çalışmasından ve bakımından sorumludur. Hobisi müzik dinlemektir. 


Samet Erbay: Ahşap Üretim Müdür Yardımcısı. Ahşap powerbank üretiminde hızlı montaj yapar. Elektronik uzmanıdır. Hobisi tamir etmektir. 


Yusuf Erbay: Ahşap Powerbank ürünlerin boyasından, son kontrolünden ve paketlenmesinden sorumludur. Hobisi kendisine sorulan bir şeyi bitti diye cevap vermesidir. 

Ziya ve Küçük Samet Brothers: Zımpara ustası çıraklarımızdır.