HakkımızdaGaziantep'in ilk ve tek üretici & ithalatçı kimliğine sahip olup tüm ürün baskılarını kendi bünyemizde yapıyoruz. Yurt içi ve yurt dışı satışlarıyla bölgemizin en büyük promosyon imalatçısı olmaktan gururluyuz. Şehrimizin uluslararası ihtisas fuarlarına katılan tek promosyon firmasıyız. Aktif faaliyet gösterip bağlı olduğumuz kurum ve kuruluşlarla da Gaziantep reklam sektörüne katkılar sağlamaktayız.


2015 yılından beri promosyon sektörünün flash bellek ihtiyacını karşılamaya aday olan firmamız her geçen gün ürün gamını, makina parkurunu ve üretim teknolojisini geliştirerek uzak doğunun çip üretebilme kabiliyetini ülkemizde promosyona yönelik flash bellek üretme fikriyle birleştirmiştir. Bu sayede ithalatını yaptığımız çiplerin ve temel anlamdaki parça bileşenlerin montajını ülkemizde gerçekleştirmekteyiz.


2018’de yüz bin adet flash bellek üreten firmamız 5 yılda 2004% büyüme ile sektöre hızlı bir giriş yapıp hakettiği yere yerleşmiştir.


56 şehirde 600’ün üzerinde reklam ajansı, promosyoncu ve kurumsal firmaya toptan flash bellek hizmeti veren firmamız 2019 yılında başladığı ihracat faaliyetleri ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir.


“Tüm modellerimiz istenilen kapasitede 2.0 veya 3.0 olarak üretilebilmektedir. Kullandığımız tüm çipler A kalite ve gerçek kapasite çipler olup, ömür boyu garantilidir...”


Erhan Gazi Bilgisayar Reklam Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi
İncilipınar Mah. 36018 Sk. No:4/A Dijital Promosyon
Şehitkamil 27100 Gaziantep Türkiye
Mersis No: 0359032812400018 - Gazikent VD - 3590328124


Türkiye'nin Flash Bellek ÜreticisiVizyonumuz

Promosyon sektörünün dijitalleşmesidir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de promosyon sektörü adım adım dijitalleşecek. Bizler bu bağlamda bu ülkede sektöre yön veren bir firma olmak istiyoruz.


Misyonumuz

Kurumsal veya kurumsal olma yolundaki firmalara promosyon sektörünün dijitalleşmesi gerektiğini anlatıp onların da bu vizyona sahip olmalarını sağladıktan sonra temel misyonumuz, promosyonun sadece yıl başından ibaret olmadığını anlatıp, promosyonu yıl içine yaymanın ne kadar gerekli ve faydalı olduğunu, gelişmiş ülkelerdeki marka değeri yüksek firmaları model alıp örneklerle masaya yatırıp bizim firmalarımızın kurumsallığına, yurt içi ve yurt dışı tanıtımlarına ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaktır.Şirketimizin Kurucusu ve Yöneticisi Erhan Gazi kimdir?

1984 Gaziantep doğumlu, evli ve üç çocuk babası olan Erhan Gazi, MEB, özel kurslar ve dershanelerde 2 yıl İngilizce Öğretmenliği yapmıştır. Uluslararası fuarlarda tercüman olarak görev yapmıştır. Birçok firmaya ve iş adamına dil öğrenimi, kurumsal kimlik ve teknolojiyi aktif kullanma alanında özel ders ve danışmanlık hizmeti vermiştir. Gaziantep’te 2 yıl Güneydoğunun en büyük reklam ajansında web departmanının başında görev alıp Gaziantep’in tanıtımı için yapılan büyük projelerde aktif rol almıştır. Yine 1 yıl Hatay’da bir reklam ajansının başında çeşitli projelere imza atmıştır. Daha sonra Gaziantep’te Türkiye’nin en büyük motosiklet üreticisi olan Kuba Motor’da 6 yıl Dış Ticaret Müdürü olarak görev yapmıştır.

10 yıl boyunca uğraştığı, sevdiği işi yani web tasarım işini teknolojik promosyon ürünleri fikriyle birleştirerek Dijital Promosyon ile artık profesyonel manada hayata geçirmiştir.

Teknolojiyi ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden kurucumuzun Dış Ticaret dönemlerinde yurt dışında ziyaret ettiği firmalar, katıldığı eğitim programları ve fuarlar kariyerine katkıda bulunmuştur. Seyahat ettiği ülkelerden bazıları Çin, Malezya, Singapur, Dubai, Tayvan, Hong Kong, Rusya, Almanya, İtalya, Avusturya, Romanya ve Çek Cumhuriyeti’dir.Bağlı Olduğumuz Kurum ve Kuruluşlar


PromoTürk (Promosyon İmalatçıları ve Satıcıları Derneği)

PSI (Avrupa Promosyon Dernekleri Konfederasyonu)

TAPDER (Taşınabilir Pil Üreticileri ve İmalatçıları Derneği)

Gaziantep Ticaret Odası

Gaziantep Sanayi Odası