Niye Yapıyoruz?


Niye Yapıyoruz?

Sektör hala klasik manada ajanda kalem yapmaya devam ederken firmamız tüm dünyadaki reklam sektörünü yakından takip ettiği için bu ürünlerin bir gün tamamen dijitalleşmesi gerektiğine inanıyor. 


Dijital promosyon ürünlerinin stok maliyeti klasik promosyon ürünlerine göre daha yüksek, doğru. Ancak, bu ürünlerde adım adım üretime geçildiğinde ve müşterinin gerçekten ihtiyacına doğru zamanda doğru şekilde cevap verildiğinde o zaman marketing dediğimiz pazarlama süreci bize cevap verecektir ve bu sayede etrafımız mutlu müşterilerle dolacaktır. 


10 liraya ajanda devri bitti!

Evet, genel anlamda promosyon yaptırmak isteyen firmalar ve kurumlar, ilk akla gelen ajanda ürünü yerine alternatif aradığında hemen karşısında powerbank çıkmaktadır. 10 lira bandında 2000mAh, 2500mAh ve 2600mAh ürünlerin varlığından haberdar olan firmalar, günümüz teknoloji çağında herkesin cebince bir akıllı telefon olduğunu, artık kimsenin ajanda kullanmadığını ve tüm notlarını bu akıllı telefonlarına aldığını ve bu insanların artık şarj sorunu olduğunu düşünmeye başlıyor.