Ne Yapıyoruz?


Ne Yapıyoruz? 

Ana işimiz sadece flaş bellek ve powerbank yapmaktır. Bununla birlikte kalem, ajanda, saat, çakmak, anahtarlık gibi klasik promosyon ürünleri de yapıyoruz. Her zaman yeniliğe açık olan firmamız promosyon sektörünün dijitalleşeceği inancıyla bu iki ana kategoride uzmanlaşmak istiyor. 

Flaş Bellek

Kasalarını ve hediye kutularını konteyner bazında gemi yolu ile ithalatını yaparız. Sipariş yoğunluğuna göre ayda bir veya iki üç ayda bir uzakdoğudan sevkiyatımız gerçekleşir. Çipleri ise hava kargo ile peyderpey getiririz. Ürünleri müşterilerimizin renk ve kapasite ihtiyacına göre üretiriz ve dijital baskı veya lazer baskılarını yaparız. Örneğin, anahtar usb mor renk 32GB ürünü Türkiye'de kimsede bulamazsınız. Ama bizde var. Böyle bir üretim stratejisiyle stok maliyetini düşürüp müşterilere geniş çerçevede hızlı cevap verebiliyoruz. Çiplerimiz tükendiği zaman veya bitmeye yakın durumlarda hemen yeni bir hava kargo operasyonu yapıp 3 günde firmamıza ulaşmasını sağlıyoruz. Örnek hava kargo operasyonu için buraya tıklayın. 

Powerbank

Powerbank Sektörün kabul edebileceği ürünleri yurt dışı fuarlarında takip edip, ithalatlarımızı ona göre şekillendiriyoruz. Bunu yaparken, board ve batarya kalitesini ön planda tutup baskı alanını ve baskı yöntemini hesaba katıyoruz. Ortaya tüm reklam sektörüne hitap edebileceğimiz bir powerbank portföyü çıkıyor. Flaş bellekteki üretim stratejimizin aynısını powerbank ürünlerinde de yapmak için AR-GE çalışmalarımız sürüyor. Kısa bir süre sonra duyurularını yapmış olacağız. 


Ahşap Powerbank 

Türkiye'de bir ilk. Tam ahşap kasadan oluşan powerbank modelleri. Made in Turkey Wood PowerBank. Kaplama değil, tam ahşap powerbank. Önce ahşabı işleyip üretime hazır hale getiriyoruz. Sonra CNC ile içini oyup lazer kesim ile tepelerinin usb yerlerini açıyoruz, batarya ve board'ları içine montaj yapıp kapağını takıyoruz ve zımpara tesviye ve boya. Çok meşakkatli bir süreçten geçen ürünler hazır olunca, baskı atölyemize gelir. Beyaz artı renk artı lak olacak şekilde tam üç kat baskı yapılarak promosyon sektörüne sunulur. 

 

Dijitalin Hızı

Powerbank siparişlerinize en geç 3 iş günü içinde cevap veriyoruz. Bu da 1000 adet gibi bir üretim gerektiren anahtar usb gibi bir sipariş olduğu zaman tabi ki. Bu sipariş kart powerbank olsa mesela, iki baskı makinası aynı anda baskıya girer ve günde 1500~2000 adet baskı yapılır. En çok satılan ürünlerden kart usb olduğunda ise eğer çipleri takılmış hazırda ürün varsa günde 1500~2000 adet çıkıyor ve siparişiniz çok acilse express kargo veya otobüs ile gönderiyoruz.