Deri Üzerine Renkli Baskı

Yazar Erhan Gazi 09/04/2018 1 Yorum Dijital Promosyon,

deri üzerine uv dijital renkli baskıderi üzerine uv dijital renkli baskı

 

Deri Üzerine UV Dijital Baskı

 

Deri üzerine baskı sistemleri teknolojik gelişmelere paralel olarak oldukça pratik hale geldi. Artık gelişmiş uv baskı makineleri ile deri üzerine direk renkli baskı yapılabiliyor. Hem de fotoğraf kalitesinde!

Renkli veya beyaz deri, ya da suni deri üzerine direk baskı yapabiliyoruz. Baskı tekniği değişmekle beraber tüm deri türlerinde aynı dayanıklılık ve görüntü kalitesini sağlayabiliyoruz. UV Baskı sayesinde siyah deri, kırmızı deri gibi renkli derilere de kolaylıkla baskı yapılabilmektedir. Dijital UV Deri baskı hazırlık açısından ofset ve serigrafi tekniklerinden daha pratiktir. Bu yüzden daha düşük adetler ve farklı görsellerle baskı yaptırabilir; baskı maliyetlerini minimum seviyede tutarak niş üretim yapabilirsiniz. Ürünlerinizi belirledikten sonra daha yüksek adetlerde, düzenli sipariş vererek çok daha uygun fiyat alabilirsiniz.

 

deri üzerine baskı

 

Deri ürünleri sektöründe yeni, farklı, ilgi çekici tasarımlarla yurtiçi ve yurtdışında yeni pazarlar yaratmak için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek!

  • Gerçek ve suni deri üzerine direk baskı
  • Mükemmel Baskı Kalitesi
  • Suya ve Güneş Işığına Dayanıklı
  • Yıllarca Solma Yapmaz
  • 500 m2 Üzeri İşlerde Ekstra Özel İndirim

 

Deri UV Baskının Dayanıklılığı

Deri UV Baskının en büyük avantajı basit ve hızlı bir işlem olmasıdır. Düşük baskı maliyetleri sayesinde ortaya çıkan uygun fiyatlar derinin değerini arttırmakla birlikte satış oranları da arttırmaktadır. UV mürekkeplerinin yapısı gereği suya dayanıklı olup, UV ışınlarına karşı da yüksek dayanıklılığı bulunmaktadır. Dijital UV Baskı ile gerçekleştirilmiş deri baskıları diğer baskı tekniklerine göre çok daha kalitelidir. Beyaz mürekkep sayesinde de her renkteki deriye baskı yapmak mümkün olmaktadır. Baskı teknolojisindeki en büyük gelişmelerden biri olan deri üzerine baskı, baskı sektörüne kazandırdığı avantaj kadar tekstil sektörüne de sınırsız yenilikler getirmektedir.

deri üzerine uv baskı

 

Gaziantep'te deri üzerine UV dijital baskı yapabilen tek firmayız. Çünkü Gaziantep'te flexible boya yani esnek boya kullanan UV baskı makinası sadece bizde var.  

 

Esnek Boya: UV baskı mürekkepleri genelde serttir ve esnemelerde kırılma ve çatlamalar yapar, zamanla dökülür. Ancak firmamız iki tane UV makinası kullanmaktadır. Biri sert mürekkep diğeri esnek mürekkep. Esnek mürekkepler deri ve silikonlar üzerinde 100% sonuç alır. 

 

 

Suya Dayanıklı: Deri baskıda kullanılan UV mürekkepleri suya dayanıklı olup, yağmurda solma yapmaz. Derinin kendi özelliğinden dolayı suyla uzun süre temas ettirilmemesi ve ıslak bırakılmaması tavsiye edilir. Kullanılan mürekkep sudan etkilenmez, yıllarca kullanabilirsiniz.

Solmaya Dayanıklı: Deri üzerine yapılan UV (Ultraviyole) baskılar güneş ışınlarına dayanıklıdır, yıllarca solma yapmaz.

Mükemmel Renkler: Renkler konusunda en etkili çözümlerden biri olan UV Baskı ile sınırsız renk seçenekleri sunuyoruz. Resimlerdeki ince detayları ve görüntünün kalitesini net bir şekilde gözleyebilirsiniz.

Hızlı Üretim Süreleri: Seri üretime uygun hızlı baskı makinelerimiz ile dilediğiniz adette ve hızlarda ürünlere sahip olabilirsiniz. Seri üretim ve yüksek hacimli işler de hızlı geri dönüşlerimizle UV Baskı alanında en iyi sonuçlar sağlıyoruz. 

deri üzerine dijital baskı

DERİ BASKI FİYATLARI

Deri baskı fiyatları işin hacmi ve türüne (4 renk, beyaz) göre büyük değişiklik göstermektedir. Özellikle sürekli ve hacimli işlerde birim fiyat oldukça düşebilmektedir. Bize ulaşıp proje detaylarını ileterek en uygun fiyatı alabilirsiniz.

deri üzerine uv dijital renkli baskı

 

Deri Üzerine Beyaz UV Baskı

Beyaz UV Baskı sayesinde renkli derilerde dahi istediğiniz baskıya kavuşabilirsiniz. Renkli derilerde ilk etapta beyaz baskı yapıldıktan sonra renk baskısı yapılmaktadır. Aksi halde renkli zeminde yapılan baskılar gerçek renklerine kavuşamamaktadır. UV Baskı sistemlerinde kullanılan mürekkepler şeffaf olmakla birlikte ışık geçirgenlikleri yüksektir. Genellikle beyaz kullanılacak işlemlerde iki kez baskı işlemi uygulanacağı için UV Baskı fiyatları normal baskılara göre 2 katına kadar çıkmaktadır.

 

Terlik yüzüne dijital baskı - Spor ayakkabı yüzüne rulodan ruloya UV dijital baskı

 

Detaylı bilgi için https://dijitalbaskifabrikasi.com

 

1 Yorum

Mahmut:
09/04/2018, 02:50:50 AM
Cevapla

Merhabalar, Nizip caddesinde imalatçıyım. Numune yapıyor musunuz?

Erhan Gazi:
09/04/2018, 08:52:33 AM

Evet, numune yaparız Mahmut Bey. Deri parçalarınızı getirin, çalışmanızı da alın gelin, çayımızı içene kadar numuneniz hazır olur.

Yorum Yap