Fıstık Gibi Promosyon

Yazar Hatice Gazi 24/10/2016 0 Yorum Dijital Promosyon,

ANTEP FISTIĞINA FARKLI TANITIM

 

 

DİJİTAL PROMOSYON ÜRÜNLERİ ÜRETEN ERHAN GAZİ, ŞEHİR DIŞINDAKİ MÜŞTERİLERİNE ÜRÜNLERLE BİRLİKTE ANTEP FISTIĞI GÖNDERİYOR 

 

Gaziantep’te dijital promosyon ürünleri üreten Erhan Gazi, powerbank ve flaş bellek gibi ürettiği ürünlerin yanında, müşterilerine “ithalatçı ve üretici firma olan Dijital Promosyon bir Gaziantep firmasıdır. Afiyet Olsun” yazan paket içerisinde hediye olarak Antep fıstığı gönderiyor. 

 

Erhan Gazi, Gaziantepli olduğunu, kentini çok sevdiğini ve şehriyle her zaman gurur duyduğunu belirterek, “Sanayi ve ticaret kenti olan Gaziantepimizin dünya çapında bilinen damak lezzetleri var. Bunlar arasında en önemlileri tabi ki Antep fıstığı, Antep baklavası, katmer, yuvarlama, kebap ve lahmacun. Şehrimize gelenler bu lezzetleri en güzel şekilde tadıyorlar. Buraya gelme fırsatı olmamış müşterilerimize ürettiğimiz ürünlerin yanında Antep fıstığı göndererek bu lezzeti tatmalarını amaçlıyoruz. Bunu yaparak şehrimizin ülkemizde ve dünyada daha da tanıtılmasına katkıda bulunmak istiyoruz. Bu amaçla böyle bir çalışma başlattık” dedi.

Üretilen powerbank ve usb flaş bellekleri Elazığ, Adana, İstanbul, Bursa, İzmir gibi şehirlere gönderdiklerini belirten Erhan Gazi, “Bu illerdeki firmalar bu çalışmamızdan oldukça memnun kaldıklarını belirterek Antep fıstığını çok beğendiklerini, ilk fırsatta kente gelerek bu lezzeti yerinde tatmak istediklerini belirttiler. Ayrıca gönderilen fıstığı çok beğendiklerini ve yanında 5-10 kg kendileri sipariş vermek istediklerini kaydettiler. Bu da bizim gururumuzu okşadı. Bu sonuç Antep Fıstığının ve dolayısıyla kentimizin ne kadar kaliteli ürüne sahip olduğunu gösteriyor” diye konuştu.

Günümüz teknoloji ve bilgi çağında dijital promosyon ürünlerinin yerinin çok önemli olduğunu vurgulayan Erhan Gazi, “İnsanlar günlük hayatında, arabada, evde, toplantılarda, seyahatlerde, piknikte telefonlarında şarj bitme sorunu yaşayabiliyor. Hiç umulmadık bir yerde telefonlarının şarjı bitiyor. Bundan dolayı taşınabilir şarj cihazına ihtiyaç duyuluyor. Promosyon ürünleri yaptıran kurumsal firmalar bu ihtiyacı göz önünde bulundurarak aynı zamanda kendi reklamlarını da yapmak için bu ürünlerden yaptırarak müşterilerine dağıtıyorlar. Bizler de ‘Dijital Promosyon’ olarak bunu en iyi şekilde uygun fiyatlarla yapmaya gayret gösteriyoruz.” İfadelerini kullandı.

Gazi, kuruluşlarının ilk yılı olmasına rağmen çok güzel dönüşler ve beğeniler aldıklarını, yaptıkları ürünlerinin referansları tarafından beğenildiğini, bu doğrultuda çalışmalarını sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

 

BASINDA BİZ

http://yurthaber.mynet.com/gaziantep-haberleri/fistik-gibi-promosyon-3250960

http://www.milliyet.com.tr/fistik-gibi-promosyon-gaziantep-yerelhaber-1609309/

http://www.bizdevarizgazetesi.org/gaziantep-haberleri/fistikli-promosyon-h26237.html

http://www.iha.com.tr/gaziantep-haberleri/fistik-gibi-promosyon-gaziantep-1524282/

http://www.gaziantepsabah.com/musterilere-promosyon-olarak-fistik-yolluyor.html

http://www.olaymedya.com/haber/fistik-gibi-promosyon/45585

http://www.haberler.com/fistik-gibi-promosyon-8887160-haberi/

http://www.haber00.com/fistik-gibi-promosyon-f119525.html

http://tr.wikiwet.org/w/fistik-gibi-promosyon

http://www.hedefhalk.com/fistik-gibi-promosyon-885756h.htm

http://www.malatyaguncel.com/fistik-gibi-promosyon-494873h.htm

http://www.kirikhanolay.com.tr/fistik-gibi-promosyon/295918/

http://www.palo.com.tr/av/i/3766781/f%C4%B1st%C4%B1k-gibi-promosyon-1978937

http://www.gaziantepfirma.com/fistik-gibi-promosyon.html

 

 

Yorum Yap