İlk Bakışta Dijital Promosyon

Yazar Yusuf Soner 31/12/2015 1 Yorum Dijital Promosyon,

Dijital Promosyon

Promosyon ürünü denilince akla tükenmez kalem, anahtarlık, duvar saati ve ajanda gibi klasik ürünler gelmektedir. İletişimin dijitalleştiği dünyada neden promosyon sektörü de dijitalleşmesin ?

Zaman geçtikçe insanlar ve ihtiyaçları değişir. Belki bundan yirmi yıl önce promosyon olarak verilen kalem, ajanda, duvar saati gibi şeyler insanların ihtiyaçlarını karşılayan şeylerdi. Çünkü o yıllarda insanlar , not alması gerektiği zaman ajandasını ya da not defterini çıkarıp not alırdı ya da saate bakmak istediğinde duvardaki saate bakardı. Tabi ki de o yıllarda duvar saati, ajanda gibi ürünlerin promosyon olması gayet doğal.

Ama artık durum oldukça değişti. Yani insanlar , not almak istediğinde telefonuna veya önünde açık bir halde duran bilgisayarına not alıyor. Saate bakmak istediğinde duvar saatine değil , bilgisayarının ya da telefonunun saatine bakıyor. Günümüzde hangi insan not almak için iç cebinde not defteri taşıyor ? Yada hangi insan aksesuar olarak değil de gerçekten saati öğrenmek için saat takıyor ?

İşte biz de günümüze ayak uydurmak için yıllardan beri süregelen ve artık işletmelerin geleneği haline gelmiş olan ''Promosyon Ürünleri'' adını verdiğimiz somut materyalleri dijitalleştirmek için buradayız ! Artık not defteri , saat , kalem gibi klasik promosyon ürünlerinizi , yine not defteri , saat , kalem ve daha sayamayacağımız bir çok işlemi gören telefonların , bu işlemlerini kesintisiz olarak devam ettirmesini sağlayan taşınabilir şarj cihazı (Power Bank) ile değiştiriyoruz. Ya da günümüzde her insanın dosyalarını , müziklerini , fotoğraflarını yedeklediği USB veya Flash Bellek adını verdiğimiz  promosyon ürününe çeviriyoruz !

1 Yorum

Numan Yaçin:
01/01/2016, 04:21:22 AM
Cevapla

Bu remax powerbankler her telefonu şarj ediyormu?

Erhan Gazi:
03/01/2016, 04:58:34 AM

evet, ediyor.

Yorum Yap